×

Soutěž byla ukončena.

Vítězem červnového kola je Anežka!

Nejvíce hlasů během června obdrželo čtyřměsíční koťátko Anežka. Bílá kočička Marty Smetkové získala rekordních 5 403 hlasů!

Červnové koťátko Anežka
http://www.nejkocka.cz/kocky/anezka-marta-smetkova

Vítězem červnového kola je Anežka!

Na druhé místo dosáhl Max, rozkošný kocourek s 4 276 hlasy. A třetí místo se ziskem 2 427 hlasů vybojoval sněhový Larry. První pozice tak v tomto měsíci obsadila kouzelná koťátka, kterým přejeme hodně zdraví a síly do života. Majitelům všech oceněných kocourků a kočičky samozřejmě gratulujeme a budeme je kontaktovat e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své kočičí favority podporovat i nadále! Vítězové i nadále obdrží za první místo krásných 6 tisíc korun, za druhé místo 3 tisíc korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 2 tisíci korun.

Jsme šťastní, že se vám soutěž tak líbí a tak moc vás baví! A všem vám přejeme, ať během červencového kola jsou vaši favorité co nejúspěšnější! Kocourkům a kočičkám zdar! Pac a mňau!

 

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKOCKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!