×

Soutěž byla ukončena.

Změna v doplňkové soutěži Kočka sympatie

Vážení soutěžící, kvůli změně nastavení pravidel facebookového hlasování jsme nuceni inovovat pravidla doplňkové soutěže Kočka sympatie.

Změna v doplňkové soutěži Kočka sympatie

Dosavadní model počítal s tím, že vítězem této soutěže se stane ta kočka či kocourek, který získá nejvíce facebookových hlasů „to se mi líbí“ za celý rok. To však již do budoucna nebude možné zcela zajistit.

Proto jsme se rozhodli soutěž ve stávající podobě uzavřít ke 4. srpnu 2013. Kočka, která mělo k tomuto datu nejvíce facebookových hlasů „to se mi líbí,“ získává titul Kočka sympatie Jaro + léto 2013 a speciální cenu v podobě poháru.

Ode dneška počínaje pak bude soutěž Kočka sympatie probíhat podle nových pravidel. Bude vyhlašována vždy na konci měsíce a jejím vítězem se stane ta kočička či kocourek, který v daném měsíci získá nejvíce facebookových hlasů „to se mi líbí.“ Na konci každého kola bude všem kočkám počet „to se mi líbí vynulován a soutěžit se začne od začátku.“

Nyní tedy začíná hlasování o titul Kočka sympatie – Srpen 2013. Možná jej získá právě váš kočičí mazlíček; je to jen na vás! Děkujeme za váš zájem o naši soutěž a věříme, že změnu pravidel přijmete s pochopením. Ostatně, díky ní mají vaše kočičky větší šanci na výhru!

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKOCKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!