×

Soutěž byla ukončena.

Výhry

Každý měsíc začíná nové kolo soutěže, každý měsíc máte šanci na výhru! Kočka, která za daný měsíc obdrží nejvíce soutěžních hlasů, získává titul Nejlepší kočka měsíce. Účastník soutěže, který vítěznou kočku nominoval, získá finanční odměnu ve výši 6000 korun.  Účastník soutěže, který nominoval kočku s druhým nejvyšším počtem hlasů, získává 3000 korun a účastník, který nominoval kočku s třetím nejvyšším počtem hlasů, získává 2000 korun.

Podmínkou vyplacení cen je zaslání fotokopie či scanu vyplněného a podepsaného Osvědčení o výhře, které pořadatel vítězným účastníkům soutěže rozešle.  Z jednotlivých Nejlepších koček měsíce a dalších 20 koček s nejvyšším počtem hlasů bude za daný kalendářní rok následně zvolena Nejlepší kočka roku. Udělení tohoto titulu bude spojeno i s předáním hlavní výhry pro účastníka soutěže, který vítězný úlovek nominoval.

Vítěz ceny Nejlepší kočka roku získává 15 000 Kč, kočka na druhém místě 8000 Kč a kočka na třetím místě 4000 Kč. Jako doplňková aktivita bude probíhat i soutěž o titul Nejsympatičtější kočka. Tento titul a s ním spojenou cenu v podobě poháru získá ta kočka, která k poslednímu dni měsíce listopadu bude mít nejvyšší počet facebookových hodnocení „like“.

Druhou doplňkovou aktivitou je soutěž Nejoblíbenější kočka - jejím vítězem se stane ta kočka, která na konci roku bude mít největší absolutní počet hlasů.  Přejeme vám hodně štěstí a příjemnou zábavu!

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKOCKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!